Anda Bangkok Hotel

75 bilder
Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom
Vi åpner Booking.com i en ny fane for en rettferdig sammenligning.
Anda Bangkok Hotel
$$$$

Beskrivelse

Anda Bangkok Hotel ligger i Bangkapi distriktet og tilbyr gratis selvparkering og en restaurant. SeenSpace kjøpesenter ligger 7 km fra boligen, og Thailand Cultural Center MRT-stasjon ligger mindre enn 8 km unna.

Beliggenhet

Hotellet ligger i et underholdnings område i Bangkok.

Hotellet ligger i nærheten av en togstasjon og Thai Nam Tip ligger 5-minutters gange unna.

Rom

Rommene inkluderer et sikringsskap, en terrasse og en mini kjøleskap-bar, samt et baderom med en dusjkabinnet og et separat toalett.

Spis & Drikk

Dette hotellet tilbyr frokost i restauranten. The Orchard Restaurant serverer thaiske retter og ligger en 25-minutters spasertur fra Anda Bangkok Hotel.

Fritid & Næringsliv

Gjestene kan trene på et treningssenter.

Nyttige tips
Innsjekking/Utsjekking
fra 14:00-23:59
til 12:00
Fasiliteter
Det er gratis Offentlig parkering tilgjengelig på hotellet.
Trådløst internett er tilgjengelig i offentlige områder gratis.
Annen informasjon
Frokost
Du kan starte dagen med en full frokost, som koster THB 250.0 per person. 
Barn & ekstra senger
Et barn  0 - 7 år:  Sengetøy som utleveres  GRATIS
Vi tilbyr ikke barnesenger i rommet. 
Husdyr
Ikke tillatt med kjæledyr
Bygning
Antall rom:76
Priskalender
Sjekk tilgjengelighet og priser for datoene dine nå!
Dessverre er det ikke rom tilgjengelig på dette hotellet for øyeblikket. Vennligst se hoteller i nærheten.

Fasiliteter

Hovedfasiliteter

Gratis Wi-Fi

Gratis Wi-Fi på fellesområdene

Parkering
Bagasjeoppbevaring
24/7 service
TV

Flatskjerm tv

Kjøkkenfasiliteter

Vannkoker

Romutsikt

  • Utsikt over byen

Romfasiliteter

  • Minibar
  • Sitteområde
  • Forkleområde
  • Patio

Baderom

  • Gratis toalettartikler

Selvbetjening

  • Vannkoker

Media

  • Flatskjerm tv
  • AM/FM-vekkerklokke
Vis alle fasiliteterSkjul fasiliteter

Viktig informasjon om Anda Bangkok Hotel

💵 Laveste rompris 278 NOK
📏 Avstand til sentrum 10.8 km
🗺️ Beliggenhetsvurdering 8.0
✈️ Avstand til flyplass 20.9 km
🧳 Nærmeste flyplass Suvarnabhumi lufthavn, BKK

Beliggenhet
gateutsikt

Adresse
Adressen er kopiert.
803 Ramkamhang Rd., Huamark Bangkapi, Bangkok, Thailand
Se på kartet
Utforsk hotellets beliggenhet på panoramaet
gateutsikt
803 Ramkamhang Rd., Huamark Bangkapi, Bangkok, Thailand
  • Populære severdigheter
  • I nærheten
  • Restauranter
  • Hoteller i nærheten
Sykehus
Ramkhamhaeng Hospital
170 m
Restaurant
Cheng Sim Ei
1.6 km
Restaurant
Dunkin' Donuts
1.6 km

Anmeldelser om Anda Bangkok Hotel

7.3 /10
Veldig bra
25 anmeldelser
Verifiserte anmeldelser  
Oppdag topprangerte alternativer gjennom anmeldelser vi verifiserer fra vår side og Booking.com.
Bodde der?
Del din erfaring med oss.
Skrive en omtale

Vanlige spørsmål om Anda Bangkok Hotel

Hvilke attraksjoner kan vi besøke under oppholdet på det 3-stjerners Anda Bangkok Hotel hotell?
Siam Niramit Bangkok samt SeenSpace kjøpesenter er blant de topprangerte landemerkene som er tilgjengelig innenfor henholdsvis 15 og 20 minutters kjøring fra det 3-stjerners Anda Bangkok Hotel hotell.
Hva er nærmeste flyplass til det Anda Bangkok Hotel hotell?
Det Anda Bangkok Hotel hotell ligger 25 km fra Suvarnabhumi lufthavn-flyplassen 22 minutter med bil
Er det noen spisesteder i nærheten av Anda Bangkok Hotel hotell?
Du vil kunne nyte maten i nærliggende spisesteder, The Beef Master by Company B og Sukishi, siden de ligger ca 18-minutters gange fra Anda Bangkok Hotel hotell.
Når kan jeg sjekke ut på det 3-stjerners Anda Bangkok Hotel?
Du kan sjekke ut på det 3-stjerners Anda Bangkok Hotel fra 12:00 til 12:00.
Hvor mye koster et rom på det hotell?
Romprisene på det hotell starter på $30.
Hva er romtypene som tilbys av det Bangkok hotell?
Det er slike romtyper som Deluxe rom med to enkeltsenger, Superior rom med to enkeltsenger og Dobbeltrom tilgjengelig på det Bangkok hotell.
Hvilke fasiliteter er inkludert i rommene på det Anda Bangkok Hotel?
Hvert rom i det Anda Bangkok Hotel tar imot gjester med følgende fasiliteter:
  • et sikringsskap
  • en terrasse
  • en mini kjøleskap-bar
  • et personlig sikringsskap
  • et omkledningsområde
  • en minibar
  • en sofa
  • et skrivebord
  • et sitteområde
  • en flatskjerm TV med satellittkanaler
  • satellitt-tv
  • tv med satellitkanaler
  • et privat sikringsskap
  • tv med mange kanaler
  • klimaanleg
Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
-
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom